SEARCH

Alžběta testuje: Novinka pro poškozené a barvené vlasy – bionická tonika!

Alžběta testuje: Novinka pro poškozené a barvené vlasy – bionická tonika!

Konečně je to tady! Nejžhavější novinka ze světa vlasové péče je tu! Color WOW je patentovaná péče určená pro chemicky barvené a zatěžované vlasy. Každý produkt má jedinečné složení vytvořené na základě dlouhodobého laboratorního vývoje v USA.

Produkty nejsou testované na zvířatech.

Neobsahují parabeny ani sulfáty.

Neobsahují žádné toxické složky.

Produkty této luxusní značky získaly již přes 56 ocenění a jsou oblíbené jak mezi profesionály, tak mezi celebritami. Tato úžasná novinka nás všechny v kanceláři okamžitě pohltila – milujeme jejich sprej na hydrataci a lesk Dream Coat Supernatural, ale také jejich bionická tonika. Ano, přesně tak – bionická tonika pro vaše vlasy!

Které bionické tonikum Color WOW si vybrat?

Color Wow Coconut Coctail Bionic Tonic 200 ml (SK TADY)

Okamžitě dodá vysoký lesk a hedvábný vzhled vlasům a dodá suchým vlasům se sklonem ke krepatění hydrataci. Coconut Cocktail váže na povrch vlasů komplex látek (skládající se z 18-MEA a kokosového oleje) pro napodobení a náhradu ztracené lipidové vrstvy. Vlasy jsou okamžitě lesklé, hedvábné, dojde k obnovení jejich mobility, pružnosti a odolnosti proti vlhkosti.

Color Wow Carb Coctail Bionic Tonic 200 ml (SK TADY)

Vlasy bez objemu jsou již minulostí! Bionické tonikum CARB COCKTAIL pro okamžitý objem, vytvoří na povrch vlasu 3-D „vláknitou síť“ na bázi karbohydrátů, která okamžitě vyživí jemná zplihlá vlasová vlákna. Tento koktejl doplňuje ztracené proteiny a dodává vlasům objem tak, že obalí každý vlas neviditelnou pružnou sítí z mikrovláken, skládající se z komplexu na bázi karbohydrátů (celulóza, škrob a ovesné otruby). Nejde o stylingový gel nebo sprej ke kořínkům: jde o leave-in bionické tonikum, díky kterému jsou vlasy na pohled i na dotek mnohem silnější a plnější.

Color Wow Kale Coctail Bionic Tonic 200 ml (SK TADY)

KALE COCKTAIL posiluje vlasová vlákna a zanechává vlasy 2x silnější již po prvním použití! Klinicky testovaný. Kale Cocktail díky obsahu katránu přímořského bohatého na síru vyztužuje nezbytné vnitřní vazby pro posílení vlasů, obnovení odolnosti a omezení lámavosti až o 50 % již po prvním použití. Kale Cocktail díky vysokému obsahu aminokyselin tvořících proteiny a vitaminu B okamžitě vyhlazuje a také pomáhá chránit vaše vlasy před poškozením UV paprsky.

Recenze bionického tonika Color WOW Kale Cocktail

Křehké, lámavé a dehydratované vlasy. Tyto problémy bývají způsobené častým barvením vlasů. Posilující tonikum Kale Coctail obsahuje výtažky z katránu přímořského, který je bohatý na aminokyseliny, proteiny a vitamíny. Tento doslova výživný koktejl, výrazně omezuje lámavost až o 50% a zároveň vlasy posiluje, vyhlazuje a chrání před tepelnou úpravou. Mějte vlasy silné, hladké a živé. Neobsahuje parabeny a sulfáty. 

Vlastnosti:

  • Výrazné posílení vlasového vlákna,
  • omezení lámavosti až o 50%,
  • ochrana před UV zářením,
  • vyhlazuje a chrání před tepelnou úpravou,
  • silné a hladké vlasy,
  • neobsahuje parabeny a sulfáty.

Všechny jsme asi trochu skeptické, když značky přijde s tvrzením, že nějaký jejich super extra nový speciální produkt nám zachrání vlasy. A k tomu ho zabalí do luxusní lahvičky a říkají tomu bionické tonikum. Ale nebojte se! Color WOW je fantastická značka, která opravdu překvapí tím, jak jsou produkty promyšlené a efektivní. Věštím jim slávu sahající do výšin Olaplexu, Oribe nebo Ouai.

Samotné bionické tonikum Kale Cocktail je za mě perfektní – mám po létě vysušené vlasy, polámané z culíků a drdolů a v některých místech jsou vlasy téměř „vyšisované“. Kale Cocktail používám již několik týdnů a je perfektním doplňkem intenzivní vlasové péče. Po umytí vlasů do nich vetřu malinké množství tonika a ve vlasech promasíruji. Vlasy nádherně voní jako po péči v luxusním kadeřnickém salonu! A co se s vlasy stane? Výtažek z katránu přímořského, aminokyseliny a vitamín B vlasové vlákno posílí a detoxifikuje a zlepšího jeho strukturu zevnitř. Vlasy jsou potom neskutečně lesklé, nelámou se a jsou pevnější. Ideální péče po létě!

You May Also Like

Leave a Reply