SEARCH

Alžběta testuje: Nové řešení pro ještě krásnější blond vlasy: Kérastase Blond Absolu

Alžběta testuje: Nové řešení pro ještě krásnější blond vlasy: Kérastase Blond Absolu

Zářivé, zdravé blond vlasy jsou okouzlující, ale je to s nimi občas peklo. Odbarvené vlasy snadno zkřehnou, lámou se, jsou matné, žloutnou nebo dokonce vypadávají. Jasnou volbou je péče s fialovými pigmenty, které ve vlasech potlačí nevzhledné žluté pigmenty. Těžko se ale odhaduje, který šampon, kondicionér nebo maska vlasy zesvětlí do platinova, do šeda, nebo dokonce lehce do fialova. Proto v laboratořích Kérastase vyvinuli odborníci řadu Blond Absolu – řešení pro všechny odstíny a tipy blond vlasů!

Ať už toužíte po platinové blond, po zářivé balayage nebo medovém kalifornském odstínu, s řadou Blond Absolu jí docílíte. Jak? To zjistíte na našem blogu!

Které produkty Kérastase Blond Absolu jsou pro mě ty pravé?

ŠEDÁ BLOND

Nejprve vlasy umyjte šamponem pro zesvětlené vlasy Kérastase Blond Absolu Bain Ultra-Violet Shampoo 250 ml (SK TADY). Poté na vlasy aplikujte rozjasňující masku Kérastase Blond Absolu Cicaflash Intense Fortifying Treatment 250 ml (SK TADY), která obsahuje výtažky z protěže alpské spolu s kyselinou hyaluronovou, která vlasy hydratuje, chrání a odstraní žluté pigmenty. Pro styling použijte Kérastase Blond Absolu Cicaplasme Serum 150 ml (SK TADY) – sérum, které zacelí roztřepené konečky vlasů a dodá jim ještě chladnější tón.

PLATINOVÁ BLOND

Pro platinovou blond použijte stejný šampon jako pro šedou blond, nicméně místo masky Cicaflash použijte Kérastase Blond Absolu Masque Ultra-Violet 200 ml (SK TADY). Tato maska má extrémní sílu a odstraňuje žluté a teplé tóny z vlasů – ty po ní zůstanou krásně zářivé a platinové. Pro styling použijte stejný produkt jako pro šedou blond.

MELÍROVANÁ BLOND

Pro melírované vlasy použijte stejné produkty jako pro šedou blond – zesvětlené prameny tyto produkty krásně prozáří a ochladí, nicméně nebudou nepřirozeně platinové a kontrastní s ostatními tóny ve vašich vlasech.

MEDOVÁ KALIFORNSKÁ BLOND

Pro slabší potlačení teplých odstínů, čímž ve vlasech vznikne hezký medový odstín, doporučujeme použít hydratační šampon Kérastase Blond Absolu Bain Lumiere Shampoo 1000 ml (SK TADY, zatím pouze velké balení). Tento šampon má vyšší poměr kyseliny hyluronové oproti poměru výtažku z protěže alpské, vlasy tedy více hydratuje a méně potlačuje teplé odstíny.
Jako masku použijte Kérastase Blond Absolu Masque Ultra-Violet 200 ml (SK TADY), která odstraní do určité míry teplé tóny z vlasů. Pro styling použijte stejný produkt jako pro šedou blond.

KARAMELOVÁ BLOND

Pro ještě o odstín tmavší a sytější karamelovou blond použijte
hydratační šampon Kérastase Blond Absolu Bain Lumiere Shampoo 1000 ml (SK TADY, zatím pouze velké balení), který vlasy hydratuje a prozáří.
Poté na vlasy aplikujte rozjasňující masku Kérastase Blond Absolu Cicaflash Intense Fortifying Treatment 250 ml (SK TADY), která obsahuje výtažky z protěže alpské spolu s kyselinou hyaluronovou, která vlasy hydratuje, chrání a odstraní žluté pigmenty. Pro styling použijte Kérastase Blond Absolu Cicaplasme Serum 150 ml (SK TADY) – sérum, které zacelí roztřepené konečky vlasů.

Která blond je ta Vaše?

You May Also Like

Leave a Reply