SEARCH

Alžběta testuje: Nové cestovní taštičky Maria Nila

Alžběta testuje: Nové cestovní taštičky Maria Nila

Víme, jak moc milujete značku Maria Nila a proto jsme si pro vás připravili malé překvapení. Jsou to zbrusu nové (a opravdu nádherné) cestovní taštičky plné vašich nejoblíbenějších produktů od této skvělé švédské značky.

V taštičkách najdete všechny řady pečující kosmetiky Maria Nila. Ať už si vyberete řadu Luminous Colour pro ochranu barevných loken nebo Pure Volume pro divoký objem, vaše vlasy si budou toto léto jen libovat! A jak tomu je u všech produktů Maria Nila, obsah těchto taštiček není testovaný na zvířatech, produkty jsou veganské a přírodní, bez jakékoliv škodlivé chemie. Navíc koupí každého produktu přispíváte k zasazení nového stromu v Jižní Americe.

Která pečující řada Maria Nila je vaše nejoblíbenější?

Která pečující řada Maria Nila je pro mě ta pravá?

Maria Nila Head & Hair Heal (SK TADY)

Pokud bojujete s lupy a máte potíže s vypadáváním vlasů, přírodní kosmetická značka Maria Nila vyvinula řadu Head & Hair Heal, která zabraňuje vypadávání vlasů a snižuje tvorbu lupů. Protizánětlivý šampon a kondicionér stimuluje růst vlasů a zabraňuje vypadávání vlasů. Obsažená složka Piroctone olamin, vitamín E a přírodní extrakt z aloe vera snižují tvorbu lupů, mají antibakteriální účinek a působí protizánětlivě. Kyselina oleanolová, apigenin a peptid posilují vlasové kořínky a stimulují růst vlasů.

Maria Nila Luminous Colour (SK TADY)

Luxusní sada Maria Nila Luminous Color pro extra ochranu barvených vlasů. Šampon a kondicionér ochrání barvu vlasů před vymýváním a blednutím a dodává jim zářivý lesk. Color Guard komplex a přírodní extrakty z granátového jablka chrání před UV zářením, vyživují vlasová vlákna a zajišťují déle trvající zářivou barvu vlasů.

Maria Nila Pure Volume (SK TADY)

Toužíte po extra objemu a zároveň chcete být šetrní vůči přírodě? Švédská značka Maria Nila vyvinula řadu Pure Volume, která zajistí dlouhotrvající objem a zpevňuje strukturu vlasů. Obsahuje vitamín B5, který posiluje vlasové vlákno a dodává mu vitalitu s dlouhodobým výsledkem. Color Guard komplex chrání před UV zářením a zajišťuje déle trvající zářivou barvu. 

Maria Nila Sheer Silver (SK TADY)

Rozjasněte svou blond barvu vlasů a dodejte jí zářivý lesk. Švédská značka Maria Nila vyvinula unikátní řadu Sheer Silver se speciálním složením, která pečuje o blond vlasy. Obsahuje Color Guard komplex účinných látek, který chrání před UV zářením a dodává oslnivý lesk. Sheer Silver produkty jsou výjimečné díky obsahu fialového pigmentu a výtažků z ostružin, které neutralizují nežádoucí žluté tóny blond barvy a dodávají vlasům vitamíny a minerální látky.

Maria Nila Structure Repair (SK TADY)

Hýčkejte své vlasy a dopřejte jim luxusní péči od švédské značky Maria Nila. Řada Structure Repair vhodná pro chemicky ošetřené vlasy, hydratuje a posiluje suché, poškozené vlasové vlákno. Obsahuje Color Guard komplex, který chrání před UV zářením a zajišťuje dlouhotrvající barvu s oslnivým leskem. Jedinečnost, dodává této řadě především přírodní extrakt z mořských řas, který je pro své blahodárné účinky používán již po staletí. Mořské řasy dlouhodobě hydratují vlasová vlákna, chrání před poškozením a dodávají vlasům důležité vitamíny a minerální látky. Účinné látky působí blahodárně na pokožku hlavy a aktivují růst zdravých vlasů.

Maria Nila True Soft (SK TADY)

Chraňte své vlasy s láskou k sobě a zároveň k přírodě se švédskou značkou Maria Nila. Hydratační řada True Soft je speciálně přizpůsobená k potřebám suchých a velmi jemných vlasů. Obsahuje Color Guard Complex, který vlasy chrání před UV zářením a zajišťuje vlasům déletrvající barvu a zářivý lesk. Šampony a kondicionéry této řady obsahují přírodní extrakt z arganového oleje, který dokonale pečuje o vlasy a vlasovou pokožku, má regenerační účinek a vyživuje vlasové vlákno. 

You May Also Like

Leave a Reply