SEARCH

Alžběta testuje: Řada americké pánské kosmetiky SEB MAN: Recenze balzámu po holení

Alžběta testuje: Řada americké pánské kosmetiky SEB MAN: Recenze balzámu po holení

Hledáte pro vašeho muže kvalitní kosmetiku, která bude stejně jedinečná jako on? Více již hledat nemusíte! Máme pro vás novou řadu pánské kosmetiky SEB MAN (SK TADY) od značky Sebastian Professional, která se nebojí extravagantních účesů, které odolají i divokému životnímu stylu, sportům a dalším nebojácným kouskům.

Tato klasická americká značka s kreativní duší nabízí nejen vlasovou kosmetiku, ale také produkty k péči o vousy a tvář po holení. Navíc všechny produkty neskutečně krásně voní! Tak který pro něj vyberete?

Recenze Sebastian Seb Man The Gent After-Shave Balm

Extravagantní účesy, divoký životní styl a důraz kladený na kreativitu a nebojácný styling. Právě to byl prvotní předpoklad pro stále se rozvíjející značku Sebastian Professional, která již zachvátila kadeřnické salóny po celém světě. Tento nečekaný boom byl způsoben především produkcí výtečných a dokonalých výrobků, které naplnily přání každého zákazníka.

Dopřejte vaší tváři zklidnění a regeneraci po holení. Balzám po holení s hydratační složkou zklidňuje podrážděnou pokožku po holení a dodává jí potřebnou hydrataci.

Balzám má lehce chladivý efekt, je velmi lehký a rychle vstřebatelný. Hydratuje a chrání pokožku před dehydratací. Pleti dodává příjemnou vůni a předchází podráždění pleti. 

Vlastnosti:

  • Zklidňuje pleť po holení,
  • hydratuje a chrání pleť,
  • má chladivý efekt,
  • rychle se vsřebává,
  • nezatěžuje pleť,
  • vhodný pro všechny typy pleti.

Recenze naše milého kolegy Davida: Balzám Seb Man tvář po holení zklidní a vůbec nepálí ani neštípe. Pleť po něm nemám zarudlou a je velmi svěží a hydratovaná. Tento balzám po holení je velmi luxusní (má hezký design) a má příjemnou silnou vůni, která voní spíše jako parfém než balzám po holení. Rozhodně mi vyhovuje lépe než balzám po holení, který používám z drogérie a rád vyzkouším další produkty z této řady:)

Produkty SEB MAN můžete zakoupit tady (SK TADY).

You May Also Like

Leave a Reply