SEARCH

[:cz]Alžběta testuje: Maria Nila Styling – stylingový krém Schist [:]

[:cz]Alžběta testuje: Maria Nila Styling – stylingový krém Schist [:]

[:cz]Maria Nila je švédská značka vlasové kosmetiky, který se rychle stala neskutečně populární v celé Evropě. Maria Nila je známá nejen díky svým nádherně barevným obalům a vymazlenému designu, ale také díky svému přírodnímu složení a ohleduplnému přístupu k životnímu prostředí. Všechny jejich produkty jsou 100% veganské, neobsahují sulfáty ani parabeny a nejsou testovány na zvířatech. Maria Nila je dokonce certifikována organizacemi jako je Leaping Bunny, Vegan Society a PETA! Nejoblíbenějšími produkty značky jsou bezpochyby jejich vyživující masky Maria Nila Colour Refresh s barevnými pigmenty. Nyní Maria Nila přichází i s úžasnými stylingovými produkty!

Recenze Maria Nila Minerals krém pro definici a tvar vlasů Schist

Maria Nila Styling se dělí na dvě skupiny – řada Minerals, která nabízí čtyři populární stylingové krémy, a řada Style & Finish, ve které naleznete velké množství různých stylingových produktů od suchého šamponu až po sprej pro objem. Dnes bych Vám ráda představila velmi oblíbený (a často vyprodaný!) stylingový krém Schist z řady Maria Nila Minerals – který se stal nedílnou součástí vlasového arzenálu mé drahé polovičky Vendelína.

Maria Nila Minerals Schist je stylingový krém pro definici a tvar vlasů. Jako všechny produkty z řady Minerals, je vhodný pro krátké až středně dlouhé vlasy, takže ho mohou používat jak krátkovlasé krásky, tak pánové. V kelímku je tento krém bílý a textura je na dlani lehce lepivá. Vendelín ho používá tak, že si prsty nabere malé množství, které poté rozetře ve dlaních a aplikuje na vlasy. Tento krém je na vlasech lehký a nezatěžuje je, dodá jim lehkou fixaci a vlasy tak vypadají upravené, ale ne „přestylované“ a tuhé gelem, jak se často u pánů může stát. Schist má velmi jemnou sofistikovanou vůni, na vlasech vydrží celý den a na konci dne se snadno vymyje šamponem. Vendelín ho občas má na vlasech i druhý den a není problém s ním vlasy pročesat, případně přidat drobné množství na druhé kolo.

Maria Nila Minerals Schist stylingový krém můžete sehnat TADY na Bezvavlasy.cz a TADY na Bezvavlasy.sk, je k dostání v 50ml a 100ml balení.

Který styling od Maria Nily jste již vyzkoušeli?

[:]

You May Also Like

Leave a Reply