SEARCH

Alžběta testuje: L’Oréal Paris Glow Mon Amour Highlighting Drops

Alžběta testuje: L’Oréal Paris Glow Mon Amour Highlighting Drops

Jak jistě víte, vždy pro vás vybíráme produkty, které milujete. Proto mezi dnešní novinky patří to nejlepší ze sortimentu dekorativní kosmetiky L’Oréal Paris.

Vybrali jsme pro vás to nejlepší – rozjasňující kapičky, které prozáří vaši pleť, minerální make-up, který dodá vaší pleti přirozený vzhled a sametovou hebkost nebo dokonce podkladovou bázi, která minimalizuje rozšířené póry. Který produkt vyzkoušíte jako první?

Recenze L’Oréal Paris Glow Mon Amour Highlighting Drops

Dodejte krásu své pleti s rozjasňujícími kapičkami L’Oréal Paris Glow Mon Amour Highlighting Drops (SK TADY). V jediné kapce zajistí tvářím jas, zvýrazní rysy a nádherně pleť projasní a dodá jí mladistvý vzhled. Rozjasňující kapky jsou obohaceny o kokosový olej, který má vynikající hydratační účinky. Součástí balení je praktický aplikátor ve tvaru kapátka.

  • Rozjasní pleť,
  • dodá mladistvý vzhled,
  • zvýrazní rysy obličeje,
  • obohaceno o kokosový olej,
  • vhodný pro všechny typy pleti.

Samy o sobě jsou tyto rozjasňucí kapičky nádherné – jejich balení je luxusní, mají jemnou parfemaci a po rozetření jsou krásně lesklé až s lehce mokrým efektem. Co na těchto kapičkách ale oceňuji nejvíce je rozmanitost jejich použití. A jak je tedy používám já?

Jako rozjasňovač – kapičky rozetřu jemně mezi prsty a naťupkám na lícní kosti, pod obočí a na špičku nosu. Nejlepší je použít kapičky rovnou na make-up a ne na zapudrovanou tvář, protože kokosový olej, který rozjasňovač obsahuje, nereaguje s pudrem ideálně.

Pro rozjasnění pleti – pár kapiček přidám do make-upu a aplikuji na obličej. Pleť je potom krásně rozjasněná a vypadá zdravější.

Pro dodání efektu opálení – odstín Loving Peach (tmavší ze dvou nabízených) používám pro lehké ztmavení odstínu make-upu. Zároveň pleti dodá efekt zdravého opálení a bronzu.

Pro opálený dekolt – kapičky lze také použít na větší štětec a aplikovat je lehce na dekolt a klíční kosti, čímž docílíte pěkného opáleného vzhledu například na večerní společenskou událost nebo party.

Produkt L’Oréal Paris Glow Mon Amour Highlighting Drops (SK TADY) mám opravdu velmi ráda a používám oba odstíny – každý se hodí k něčemu jinému a oba jsou velmi užitečné.

You May Also Like

Leave a Reply