SEARCH

Alžběta testuje: Která Invisibobble gumička je pro mě ta pravá?

Alžběta testuje: Která Invisibobble gumička je pro mě ta pravá?

Invisibobble gumičky jsou asi ty nejpopulárnější gumičky poslední doby – jejich tvar je naprosto unikátní, jejich barevné varianty jsou veselé i elegantní a hlavně nabízí hned několik stylů vyvinutých speciálně dle vašich potřeb. Ale kterou si vybrat? Power Pretzel Brown? Nano Crystal Clear? Original v bonbonové limitce?

Před tím, než vám poradím, které gumičky jsou ty nejlepší a na co se nejlépe hodí, vám ale povím, proč jsou gumičky Invisibobble tak jedinečné. Jejich tajemství tkví v jejich originálním designu „telefonního kabelu“.

Celý příběh značky začal tím, že se slečna jménem Sofie vydala spolu se svými spolužáky z vysoké školy na retro párty. Ohodila se do super outfitu inspirovaného 80. léty – neonové barvy, velké sluneční brýle a síťové punčochy. Nevěděla ale, co s vlasy. Najednou si všimla, že na stěně její staré koleje visel starý telefon. Půjčila si jeho kabel a zapletla si ho do vlasů místo gumičky. A voilá! První Invisibobble byla na světě! Po celonoční párty si unavená Sofie všimla, že jí z gumičky ale vůbec nebolí hlava a k tomu kabel ve vlasech moc pěkně držel, ale nezanechal na nich nepříjemné promáčknuté stopy. Heuréka!

A kterou Invisibobble gumičku si tedy vybrat?

Pro sportovkyně: Nejsilnější Invisibobble gumičkou je ta Power. Najdete ji u nás v e-shopu hned v několika krásných barvách a díky svému hustému propletení pryžové spirály udrží i ty nejdivočejší culíky. Hodí se pro husté, silné vlasy, ale také pro všechny sportovkyně, které rády skáčou a běhají a nechtějí, aby je jejich culík brzdil! (již od 35 Kč TADY, SK najdete TADY)

Pro každodenní nošení: základní řadou jsou gumičky Original. Nejsou až tak pevné jako Power, nicméně pořád vlasy pěkně udrží a jsou vhodné na normální hustotu vlasů pro každodenní nošení. (již od 35 Kč TADY, SK najdete TADY)

Pro hravé, kreativní duše: Pro milovnice culíčků, drdolů a dalších proplétaných kreací ve vlasech vytvořila Invisibobble řadu gumiček Nano. Mají výrazně menší průměr a méně spirálních zatočení, proto jsou perfektní k použití na menším množství vlasů. (již od 35 Kč TADY, SK najdete TADY)

Pro výjimečné události a na parádu: K těmto třem variantám Invisibobble gumiček máme navíc i kopu nádherných barevných limitovaných edic gumiček. Například Lisa a Lena gumička s roztomilým zlatým přívěškem je za 16 Kč TADY (SK TADY) nebo tyto nádherné pastelové variace jsou k dostání již od 35 Kč TADY (SK TADY).

Tak která bude ta vaše?

You May Also Like

Leave a Reply