SEARCH

Alžběta testuje: Jak vysušit vlasy bez fénu

Alžběta testuje: Jak vysušit vlasy bez fénu

Také tak milujete letní koupání, opalování, večerní procházky a venkovní kina? My úplně nejvíc! A víte, co nás naopak na tomto ročním období nejvíc štve? Fénování vlasů za teplých letních večerů. Ale co s tím?!

Naštěstí značka Redken vymyslela geniální produkt, který obsahuje patentovanou technologii Air-Tex. Ta urychluje schnutí vlasů na vzduchu bez nutnosti použít fén. Navíc vlasům dodá texturu a styling je pak mnohem jednodušší. Za nás perfektní vychytávka na léto, co myslíte?

Vybrat si můžete hned ze tří variant – pro jemné vlasy (SK tady), pro hrubé a nepoddajné (SK tady) a pro vlasy normální (SK tady). Já jsem si vybrala na vyzkoušení Redken No Blow Dry Bossy Cream, který je určený pro hrubší, nepoddajné vlasy.

Recenze Redken No Blow Dry Bossy Cream

Strašne nerada si fénuji vlasy v létě (hned mám zpocený krk i obličej), ale zase velmi nerada spím s mokrými vlasy – jistě to znáte! Tento produkt od značky Redken je opravdu super letní vychytávka, která tento můj problém jednoduše řeší.

Jedná se v první řadě o stylingový produkt – je to jednoduchý krém, který vetřete do mokrých vlasů. Po proschnutní mají vlasy texturu a je velmi jednoduché z nich udělat jakýkoliv účes. Ráda si vlasy natáčím na žehličku, a na to je tento stylingové krém úplně ideální. Na vlasech vytvoří „grip“, takže vlny na čerstvě umytých vlasech krásně drží.

Druhá vlastnost tohoto produktu je téměř magický rychleschnoucí efekt.  Je vyroben technologií Air-Tex – to znamená, že obsahuje speciální polymery, které odpozují vodu a ty potom rychleji schnou i na vzduchu, bez použití fénu. Naprosto perfektní pro léto!

Řada Redken No Blow Dry(SK tady) krásně voní a na dlouhé vlasy je potřeba množství maximálně dvou hrášků na jedno použití, takže jedno balení vydrží minimálně celou sezónu.

You May Also Like

Leave a Reply