SEARCH

[:cz]Alžběta testuje: Italský luxus od Parisienne Italia [:]

[:cz]Alžběta testuje: Italský luxus od Parisienne Italia [:]

[:cz]Poslední dobou se nám na e-shopu sešlo nespočet zajímavých a lákavých novinek! Od veganského stylingu značky Maria Nila až po revoluční Olaplex šampon a kondicionér. Dnes bych vám ráda představila novinku od luxusní italské značky Parisienne Italia – a to jejich řadu Black Professional Line NOIR s opuncií mexickou. Prvním produktem bude jejich Obnovující maska s extraktem z opuncie mexické a druhým Intenzivní regenerační olej z opuncie mexické. To je ta správná kapka exotiky, která rozzáří tyhle tmavé podzimní dny.

RECENZE PARISIENNE ITALIA NOIR REPAIR MASK

Z této řady jsem na zkoušku vybrala produkty, které mi přišly nejzajímavější. Je to tedy Obnovující maska s extraktem z opuncie mexické. Na první pohled mě řada NOIR zaujala již svým designem. Černé chic balení s jemným květinovým vzorem mi připomíná vzory Morris & Co., ikonickou značku britských tapet a textilií, ve které se snoubí příroda a styl. Jejich okouzlující vzory a moderní variace na práci Williama Morrise, jednoho z nejproslulejších návrhářů devatenáctého století, je přesně ten styl, který na vás dýchne z nádherných obalů produktů Parisienne Italia. V této značce se snoubí jednoduchost a luxus italské profesionální vlasové kosmetiky. Tato obnovující maska je perfektní pro zničené vlasy (po trvalé, odbarvování, přílišném tepelném stylingu, atd.) a to právě díky obsahu extraktu z opuncie mexické. Opuncie mexická je považována již od starověku za velmi efektivní medicínu, která dokáže nejen posílit srdce, ale také bojovat proti rakovině či posilovat kosti. Na vlasy působí především hydratačně a vlasová vlákna přírodně posiluje. Hned po prvním použití jsem měla vlasy velmi hebké a lesklé, voněly lehce po masce (v tubě má maska silnější vůni bergamotu). Vlasy se mi lehce rozčesávaly a za 145 Kč bych masku bez problému všem doporučila!

RECENZE PARISIENNE ITALIA NOIR REPAIR OIL

Parisienne Italia je italská značka, která byla založena v roce 1955 v Bologni, kde se rychle stala populární mezi místními kadeřníky. Proto jsou všechny produkty od této značky na velmi vysoké profesionální úrovni a ve většině případů předčí vlasovou péči, kterou naleznete v drogérii. Olejíček na vlasy s extraktem z opuncie mexické není výjimkou. Extrakt obsahuje vysoké množství (více než 85%) esenciálních mastných kyselin, vitamín E, aktivní minerály a aminokyseliny. Vlasy jsou po použití plně regenerovány, jsou leské a působí hedvábným a zdravým dojmem. Při používání mi ani nepřišlo, že se jedná o vlasový olej = jeho textura je velmi lehká, takže na dlani působí spíše jako sérum. Vlasy vůbec nemastí a je možné ho použít jak na mokré, tak na suché vlasy.

Řada NOIR nabízí i další produkty na péči o vlasy – od šamponu až po pěkné dárkové balení. Celou řadu najdete TADY na Bezvavlasy.cz a TADY na Bezvavlasy.sk.[:]

You May Also Like

Leave a Reply