SEARCH

Alžběta testuje: Ideální péče po dovolené – CHI Infra Shampoo

Alžběta testuje: Ideální péče po dovolené – CHI Infra Shampoo

Pomalu se všichni vracíme z prvních dovolených a nad našimi vlasy nám často zbývají oči pro pláč. Jsou suché, dehydratované, lámou se, jsou bez lesku, konečky jsou roztřepené. Mořská voda, chlor i slunce jim dalo pořádně zabrat. Ptáte se, jak vaše vlasy zachránit?

Osvědčeným odborníkem pro první vlasovou pomoc je pečující řada Infra od značky Farouk CHI(SK TADY). Speciálně zvolená kombinace vitamínů, bylinek, rostlinných výtažků a hedvábí umožňuje zmírňovat následky slunění i koupání, divoké letní barvení a zároveň vlasy úžasně vyživí a rehydratuje.

Recenze Farouk CHI Infra Shampoo

Šampon Farouk CHI Infra je krémový, intezivně hydratující šampon, který vlasy i pokožku hlavy jemně čístí a navrací jí přirozenou rovnováhu. Díky systému kationtové hydratace jsou vlasy hedvábně
hladké a měkké.

Tento šampon je absolutní top po péči po dovolené – vlasy jsou po něm okamžitě hydratované a lesklé, dají se snadněji rozčesávat a nelámou se. Vyhovuje mi i jeho krémová konzistence, mytí vlasů je velmi příjemné a relaxační (ideální v neděli večer před návratem do práce!). Celá řada CHI Infra je také vhodná pro péči o barevené vlasy a vlasy vystavované vyšším teplotám (styling kulmou a žehličkou). Vůně této řady je jemná a lehce květinová.

Celou řadu najdete TADY (SK TADY).

You May Also Like

Leave a Reply