SEARCH

Alžběta testuje: Sluneční péče Goldwell Sun Reflects

Alžběta testuje: Sluneční péče Goldwell Sun Reflects

A máme tu další sluneční péči! Protože sluníčka i dovolených bude letos ještě dost a vlasové sluneční péče není nikdy dostatek. Tentokrát pro vás máme skvělou vlasovou péči Sun Reflects od značky Goldwell.

Předejděte poničení vlasů a vraťte se z dovolené s hebkými a nevysušenými vlasy. Zatímco si naše pokožka vlivem slunečního záření vytváří vitamín D a pigmenty, vlasy se chovají přesně naopak. Slunce jejich pigmenty ničí, barva vlasů zesvětluje a vlasy jsou vysušené a bez lesku. Nová sluneční řada Goldwell Sun Reflects pomůže ochránit vlasy před poškozením od slunce, chlóru a mořské vody, barva vlasů zůstane zářivě lesklá a vlasy budou regenerované a vyživené.

V této řadě najdete šampon, masku i dvoufázový ochranný sprej – který vyzkoušíte první?

Recenze Goldwell Sun Reflects

Goldwell Dualsenses Sun Reflects Shampoo (SK TADY)

Jedná se o regenerační, vyživující šampon pro použití na vlasy vystavené slunci. Obsažený panthenol je nezbytný pro udržení zdravé pokožky a vlasů, navrací vlasům lesk a snižuje lámání konečků. MicroPROtec komplex regeneruje a vyživuje vlasy a aktivně chrání před škodlivým působením slunečních paprsků. Ovocná vůně dodá ten správný letní pocit svěžesti.

Tento šampon voní krásně svěže a ovocně a na vlasech je velmi příjemný. Je lehký a přitom vyživující, vlasy po něm nejsou zplihlé.

Goldwell Dualsenses Sun Reflects Masque (SK TADY)

Abychom vlasy udržely krásné celé léto musíme jim dodat potřebnou výživu a hydrataci.Vlasová maska Goldwell Sun Reflects má vyživující a regenerační účinky, kterými odolává účinkům slunce, chlóru a mořské vody. Maska byla vyvinuta s inovativní ochrannou technologií Instant Microfluid s obsahem UV filtrů, které chrání vlasy před slunečními paprsky, regenerují a vyrovnávají ztrátu vlhkosti. Obsažený panthenol a maracujový olej dodávají vlasům potřebnou hydrataci a eliminují lámání konečků. 

Super hydratační maska, ideální pro použití na dovolené u moře. Díky maracujovému oleji maska úžasně voní a vlasy jsou po ní heboučké na dotyk.

Goldwell Dualsenses Sun Reflects UV Protect Spray (SK TADY)

Tento sprej poskytuje intenzivní hydrataci, dodává lesk a zdravý vzhled. Pečující olej z maracuji dodává vlasům potřebnou hydrataci a panthenol eliminuje lámání konečků. 

Můžete tento sprej aplikovat buď na suché nebo na mokré vlasy – já ho mám raději na mokrých vlasech, v létě ho ráda používám místo vyživujícího olejíčku.

You May Also Like

Leave a Reply