SEARCH

[:cz]Alžběta testuje: Gestil Wonder, malý vlasový zázrak[:]

[:cz]Alžběta testuje: Gestil Wonder, malý vlasový zázrak[:]

[:cz] Jistě znáte kultovní produkt Gestil Wonder – unikátní zábalový krém s vyživujícím výtažkem z bambusu. Díky svému výjímečnému složení se doporučuje na vlasy s poškozeným vláknem vlivem trvalé, barvením, melírováním, smogu a vlasy jemné se sklonem k padání. Dodává vlasu krásný lesk, hebkost a hydrataci – přesně to, co vlasům na podzim chybí.

Co to je Gestil Wonder?

Gestil Wonder je vlasový balzám, který je notoricky známý v zemích jižní Evropy. Původem z Itálie, tento produkt tradičně obsahoval magickou složku, která naprosto revolučně změnila vlasy místních žen, které si proto Gestil naprosto zamilovaly. Tou tajemnou složkou nebylo nic jiného než býčí sémě. Říká se, že tuto ingredienci produkt obsahoval donedávna, kdy se rozmohla nemoc šílených krav a začalo být nebezpečné jej používat. To sice zní velmi zajímavě, nicméně pravdou bude spíše to, že tato složka nebyla v souladu se stanovami Evropské Unie a Gestil Wonder se tedy nemohl takto prodávat. Italští vědci dali hlavy dohromady a přišli na to, že bambus má vlastně velmi podobné účinky na vlasy jako ono býčí sémě. Proto jedna složka nahradila druhou a všichni byli i nadále spokojeni. Gestil Wonder není úplně reprezentat přírodní vlasové kosmetiky, nicméně žádnou těžkou chemii v něm také nenajdete. Co najdete je například složka Cetrimonium chloride (přírodní derivát), který vlasy změkčí a zabrání jejich elektrizování, nebo třeba Hydrogenated tallowtrimonium chloride (což je ve své podstatě tuk), který změkčí pokožku hlavy a dodá hydrataci.

Gestil Wonder je vaše řešení pro přehršel vlasových problémů:

  • vlasy se snadno rozčesávají
  • vlasy hydratuje a vyživuje
  • vlasy jsou po něm hebké a neelektrizují
  • bojuje s poškozenými, suchými vlasy
  • vlasům dodá lesk
  • bojuje s lupy
  • vyživuje pokožku hlavy

Jak Gestil Wonder používat, abych dosáhla těch nejlepších výsledků? 

Gestil Wonder můžete použít buď jako kondicionér – vlasy vyšampónujete, nanesete Gestil Wonder, rozčešete – nebojte se nanést ho až ke kořínkům vlasů, a poté pečlivě vymyjete. Nebo ho můžete použít jako vlasovou masku či zábal – na vlasy naneste hustou vrstvu, rozčešte, aby se balzám dostal na každý vlas a zabalte buď do drdůlku nebo dokonce do ručníku. Takto ho můžete nechat působit i hodinu. Pečlivě ho vymyjte a máte nádherné hydratované vlasy! Osobně ke Gestilu nemám jedinou připomínku, nicméně musím zmínit dva důležité poznatky. Gestil Wonder má velmi (VELMI!) silnou parfemaci. Není nijak nepříjemná, nicméně někteří z nás jsou na silnou parfemaci u vlasových prostředků citliví a těm bych ho tedy nedoporučila. Také bych ho nedoporučila lidem s velmi mastnými vlasy – kvůli obsahu tuku je možné, že vaše vlasy ještě více zmastí. Za mě rozhodně ano – vlasy mám po něm super hebké a snadno se rozčesávají. Ten pocit bych přirovnala k účinku Olaplex kondicionéru, který samozřejmě má daleko silnější účinné látky, nicméně ta hebkost a snadné rozčesávání je v krátkodobém výsledku velmi podobné.

Tento zázračný kelímek si můžete koupit TADY na Bezvavlasy.cz a také TADY na Bezvavlasy.sk.

Jaká je vaše nejoblíbenější vlasová vychytávka, která nestojí půl výplaty?

[:]

You May Also Like

Leave a Reply