SEARCH

Alžběta testuje: Fixační sprej na make-up s hyaluronovou kyselinou

Alžběta testuje: Fixační sprej na make-up s hyaluronovou kyselinou

Horké léto a pěkný make-up, který vydrží svěží celý den, nejdou vždycky ruku v ruce. Proto pro vás máme malého šikovného pomocníka, který vám pomůže udržet make-up krásný po celý den a k tomu ještě hydratuje vaši pokožku!

Fixační sprej Makeup Revolution Hyaluronic Fix Spray (SK TADY) obsahuje populární hyaluronát sodný, který pronikne do pokožky a uzamkne v ní molekuly vody. Pleť je potom skvěle hydratovaná, hladká a make-up na ní vydrží celý den! Tento fixační sprej je v 100 ml balení, takže se hodí nejen do kabelky, ale i na cestování, protože ho můžete přibalit do příručního zavazadla na dovolenou.

A jak mi tento fixační sprej s hyaluronovou kyselinou vyhovuje?

Není den, kdy bych s sebou v kabelce neměla nějaký fixační nebo osvěžující sprej na obličej. V létě spoléhám právě na tento hydratační fixační sprej od Makeup Revolution. Moje pleť se velmi rychle na sluníčku vysuší a potom je nepříjemně napjatá a jakýkoliv make-up nemá šanci. Hyaluronová kyselina z ovzduší sebere veškerou vlhkost, kterou může, a uzamkne ji ve vaší pokožce. Ta je pak na dotek extra hebká a nestane se vám, že by se vám začaly objevovat suché šupinky kůže, což se mi často v tak suchém a teplém počasí, jako jsme měli na začátku měsíce, stává.

Jako malý tip vám doporučím v těch největších vedrech dát tento sprej na pět minut do ledničky a až poté ho aplikovat na pokožku – je pak skvěle osvěžující!

Tento fixační sprej najdete TADY (SK TADY).

You May Also Like

Leave a Reply