SEARCH

Alžběta testuje: Co s sebou k moři?

Alžběta testuje: Co s sebou k moři?

Čas dovolených se pomalu blíží – taky už v hlavě plánujete, na jaké letní výlety vyrazíte, kolik knížek přečtete na lehátku a které vzdálené země procestujete? Já už se nemůžu dočkat! A kromě nakupování nových plavek a letních šatů plánuji i správnou péči o vlasy.

Na kůži si každý poctivě maže opalovací krémy, oleje po opalování, bronzující mléka se třpytkami. A na vlasy se často zapomíná. To je ale velká chyba! Vlasy jsou v létě vystaveny nejen vysokým teplotám a žáru slunce, ale také suchému vzduchu, potu, mořské soli, vysušujícím stylingovým produktům nebo třeba i pevným gumičkám a čelenkám.

Proto jsem pro vás vybrala (a vyzkoušela) tři produkty, které vaše vlasy tohle léto zachrání.

  1. Wella Professionals Sun Hair And Body Shampoo (SK TADY)
  2. Alterna Bamboo Beach 1 Minute Recovery Masque (SK TADY)
  3. Schwarzkopf Professional BC Bonacure Sun Protect Shimmer Oil (SK TADY)

Klíčovým produktem pro dovolenou je pro mě Wella Professionals Sun Hair And Body Shampoo (SK TADY). Jedná se o sprchový gel a šampon pro vlasy vystavené slunečnímu záření v jednom. Ideální je, že voní krásně po kokosech a navíc je v praktickém 250ml balení. Vlasy se po něm krásně rozčešou a jsou neskutečně heboučké (což po koupání v moři jistě všechny oceníme!).

Po opravdu náročném dni dovolenkování (cachtání se v moři, dlouhých túrách a válení se v písku) používám Alterna Bamboo Beach 1 Minute Recovery Masque (SK TADY). Tato maska obsahuje výtažek z bambusu, který zkřehlé vlasy zevnitř okamžitě posiluje a dodává jim flexibilitu. Najdete v ní i tahitský kokos, který hydratuje sluncem vysušené vlasy, a slunečnicový olej, který pomáhá chránit vlasy před krepatěním a dodává jim přirozenou UV ochranu. Aktivní technologie Color Hold® udržuje zářivou barvu vlasů, takže se hodí i pro ty s barevnými loknami. Sice maska říká, že stačí nechat na vlasech pouze minutu, ale já jí nechávám působit déle, aby mi vlasy opravdu vzpružila. Navíc je v malinkém 100 ml balení, takže ji můžete sbalit i do příručního zavazadla.

A samozřejmě nesmí chybět vyživující olej! Můj favorit na léto je Schwarzkopf Professional BC Bonacure Sun Protect Shimmer Oil (SK TADY). Vlasy nemastí a díky třpytečkám se nádherně lesknou. Je voděodolný a obsahuje UV ochranu, takže perfektní pro dny na pláži, ale je ideální i pro prosluněné večery, kdy chcete vlasy krásně uhladit. Navíc voní jako luxusní parfém a ta vůně vydrží až do druhého dne!

You May Also Like

Leave a Reply