SEARCH

Alžběta testuje: Celková regenerace vlasů – L’Oréal Professionnel Pro Fiber

Alžběta testuje: Celková regenerace vlasů – L’Oréal Professionnel Pro Fiber

Než začne čas prvních dovolených, je třeba vašim vlasům věnovat trochu více péče. Přeci jen ten suchý letní vzduch a rozžhavené slunce vlasům nejlépe nedělá a bez pořádné přípravy utrpí ještě větší škody. Doporučuji tedy vlasy na sezonu dovolených řádně připravit – nechat si zastřihnout roztřepené konečky, dodat jim hydrataci a hebkost, zacelit vlasové kutikuly. A jak na to?

Pokud hledáte řadu, která vám pomůže ošetřit poškozené vlasy ve třech jednoduchých krocích – šampon, maska, sérum – tak doporučuji vyzkoušet řadu L’Oréal Professionnel Pro Fiber.

Recenze L’Oréal Professionnel Pro Fiber

L’Oréal Professionnel Pro Fiber je první regenerační ošetřující program dlouhotrvající vlasové péče, jenž je iniciovaný v salonech a který je možné reaktivovat doma s dlouhotrvajícím efektem. Pro Fiber je výsledkem jedinečného závazku výzkumu L´Oréal – vytvořit vlasovou péči s dlouhotrvajícími účinky.

Řada Pro Fiber řeší všechny hlavní problémy vlasů jako:

  • roztřepené konečky
  • vymývání barvy
  • vlasy, které nejsou hladké na dotek
  • vlasy, které jsou bez lesku
  • poškození a zcitlivění vlasů

Pro Fiber je první regenerační ošetřující program dlouhotrvající vlasové péče s dlouhotrvajícím efektem! Obsahuje exkluzivní kombinaci jedinečných aktivních ingrediencí vytvořených laboratořemi L ́Oréal, které pronikají do vlasového vlákna, uzamykají složky důležité pro opravu vlasů, čím dosahují neporovnatelných a viditelných výsledků.

Všechny produkty Pro Fiber intenzivně regenerují vlasy do hloubky. Obsahují tři aktivní ingredience:

  • Aptyl 100 –  je molekulární komplex, který díky unikátnímu spojení 2 molekul regeneruje vlasy souběžně uvnitř i na povrchu
  • Aminosilan – působí uvnitř vlasu, vlasové vlákno posiluje
  • Kationické polymetry – působí na povrchu vlasů, vlasy uhlazují po celé délce a dodávají hebkost

Produkty v této řadě voní velmi intenzivně, ale příjemně po medu a šampon nádherně pění. Maska je relaxační a vlasy jsou po ní krásně heboučké. Sérum se používá jako bezoplachová péče, která vlasy perfektně uhladí. Pokud jsou vaše vlasy extrémně poškozené, tak doporučuji ještě použít regenerační koncentrát – ten se používá po šamponu a na něj se aplikuje maska jako zábal. Vlasy jsou po použití této řady nádherně hebké a vlasové vlákno je viditelně zacelenější. Tento efekt samozřejmě není napořád (kromě Olaplexu neexistuje zatím jiná technologie, který by vlas permanentně opravila), nicméně efekt vydrží až 6 týdnů.

Celou řadu najdete TADY (SK TADY).

You May Also Like

Leave a Reply