SEARCH

Alžběta testuje: Cece of Sweden – proti padání vlasů

Alžběta testuje: Cece of Sweden – proti padání vlasů

Často od Vás dostáváme dotazy ohledně toho, jak se vypořádat s padáním vlasů, jak vlasy ozdravit, jak je posílit, jak zabránit jejich nadměrnému lámání a křehnutí. Jednou ze značek, které se věnují právě této problematice, je Cece of Sweden (SK TADY).

Jedinečné přípravky vlasové kosmetiky Cece of Sweden si dokážou velice snadno a efektivně poradit s problémy, jako je vypadávání vlasů, dehydratace, časté maštění vlasů, tvorba lupů, nebo dokonce i citlivá vlasová pokožka.

Jedním z nejpopulárnějších produktů této značky je u nás dárkové balení Cece Med Stop Hair Loss (SK TADY). Co v něm vše najdete a k čemu jsou tyto produkty dobré?

Tři nejpopulárnější produkty od značky Cece of Sweden

Značka Cece of Sweden vznikla v roce 1995 v Polsku. Název značky Cece of Sweden odkazuje na použití vysoce účinných, prověřených švédských receptur a horských bylin ze švédských luk a hájů.

Cece of Sweden Cece Med Stop Hair Loss kosmetická sada pro řídnoucí vlasy (SK TADY)

Tato sada obsahuje vše potřebné pro posílení řídnoucích vlasů. Najdete v ní šampon proti vypadávání vlasů (300 ml), tonikum proti vypadávání vlasů (75 ml), a také dřevěný kartáč na vlasy Olivia Garden. Aktivní složky v produktech této sady jsou:

  • Proteiny z bílé lupiny:  stimulují růst vlasů, působí preventivně proti vypadávání vlasů
  • Vitamíny B3: zlepšují krevní oběh v pokožce hlavy a podporují růst vlasů
  • Biotin: vyživuje vlasové kořínky a zabraňuje vypadávání vlasů a třepení konečků 
  • Vitamín E: zlepšuje prokrvení vlasové pokožky
Cece of Sweden Cece Med Stop Hair Loss intenzivní kúra proti vypadávání vlasů (SK TADY)

Ampule Cece Med jsou skvělé v tom, že aktivní ingredience jsou v nich vysoce koncentrované. Je třeba je užívat pravidelně a to každý den minimálně po dobu jednoho měsíce. Nabízíme balení, které obsahuje 5 ampulí – ideální pro první vyzkoušení, zda-li nejste na některou z látek citliví. Dále máme i balení s 30 kusy, které stačí na celou měsíční kúru.

Cece of Sweden Cece Med Stop Hair Loss šampon proti vypadávání vlasů (SK TADY)

Šampon z řady Cece Med je ideální v kombinaci s ampulemi. Vlasy nejen posilní, ale také je po celé délce ošetří, rehydratuje a dodá jim krásný lesk. Vlasy po něm budou krásně hebké.

You May Also Like

Leave a Reply