SEARCH

Alžběta testuje: Jak používat Catrice Art Couleurs Collection

Alžběta testuje: Jak používat Catrice Art Couleurs Collection

Taky vás často štve, že se vám doma válí paletky očních stínů, ze kterých používáte pravidelně 2 nebo možná 3 odstíny a zbylé odstíny se na vás každý den je vyčítavě dívají přestože je všem zúčastněným jasné, že je stejně nikdy nevyužijete? Taky to tak mám. A je mi to vždycky strašně líto. Proto jsem si řekla, že s dalšími paletkami budu brzdit – pokud v nich tedy nabude minimálně 90% odstínů, které unosím. A hele – novinka v našem e-shopu Catrice mi přímo nahrála na smeč!

Kolekce očních stínů Catrice Art Couleurs (SK TADY) jsou v podstatě takové malé DIY paletky očních stínů. Koupíte si prázdnou paletku TADY (SK TADY) a do ní můžete vybírat z neskutečného množství nádherních očních stínu v single balení – TADY (SK TADY). Máte tak možnost sestavit si kombinaci očních stínů, kde budete milovat každý stín úplně stejně (nejvíc, samozřejmě!) a budete je pravidelně využívat. A když vám jeden stín dojde, tak ho můžete snadno nahradit jiným a paletku tak budete mít napořád, což je fajn jak pro naší kapsu, tak i s ohledem na životní prostředí (přeci jenom je lepší, když ten plast využijeme opakovaně).

Při výběru odstínů do vaší první paletky se zkuste držet jednoduchého pravidla – jeden světlý matný odstín na celé víčko, jeden tmavší matný odstín do záhybu očního víčka, jeden světlý třpytivý odstín pro rozjasnění koutků a pod obočím a jeden střední/tmavší třpytivý odstín do středu pohyblivého víčka. Pro některé stíny najdete dokonce více využití – hnědou můžete použít ke konturování a místo bronzeru, růžovou jako tvářenku a světlou třpytivou místo rozjasňovače. 

Co se týče kvality očních stínů Catrice – tyto oční stíny jsou nádherně pigmentované a máslové, pro jejich aplikaci doporučuji hustý stětec, který stíny (především ty třpytkaté) pomalu namačkáte na oční víčko. Matné stíny se snadno blendí a vůbec nedělají nevzhledné „fleky“, se kterými se u cenově dostupnějších stínu na oči často setkávám. Stíny na víčku velmi dobře vydrží a neslívají se do vrásek.

Paletku si můžete sestavit TADY (SK TADY).

You May Also Like

Leave a Reply