SEARCH

Alfaparf Milano: Style Stories recenze

Alfaparf Milano: Style Stories recenze

Máme obrovskou radost, že vás potěšila novinka Alfaparf Milano. Protože vaši radost sdílíme – vlasová kosmetika Alfaparf je prostě skvělá! – vrhli jsme se na detailnější testování jednotlivých produktů, abychom vám je mohli představit více do hloubky. 

Prvním pánem na holení je stylingová řada Style Stories! Texturizační produkty v této řadě jsou lehké, vlasy neslepují a dodávají jim perfektní texturu s lehkou až střední fixací. Texturizační objemový pudr Vintage Powder si dozajista oblíbí i pánové.

Nejlepší stylingové produkty Alfaparf Milano Style Stories

Alfaparf Milano Style Stories Vintage Powder Texturizing Powder

Dejte sbohem jemným a zplihlým vlasům bez života a podtrhněte svůj půvab stylovým účesem s maximálním objemem. Texturizační pudrový sprej Alfaparf Milano Style Stories Vintage Powder Texturizing Powder (CZ tady, SK tu) dodává jemným vlasům maximální objem, střední fixace vytváří správnou texturu vlasů a umožňuje tvorbu kreativních a ležérních účesů s matným povrchem. Šetrné složení obsahuje extrakt ze semen moringy olejodárné a přísady, které zvyšují objem jemných, zplihlých i velmi jemných vlasů až o 119 %, zároveň chrání vlasy před vlhkostí a volnými radikály. Suchý pudrový sprej usnadňuje úpravu vlasů, zabraňuje tvorbě přebytečného mazu, nezatěžuje ani neslepuje vlasy, poskytuje matný vzhled a umožňuje kreativní styling s nedbalým efektem.

Tento pudr je jeden z, možná dokonce ten nejlehčí a nejjemnější, jaký jsme vyzkoušeli. Lehký textura však neubírá na jeho efektivitě a fixaci. Vlasy jsou objemnější, nadýchané, ale drží skvěle tvar!

Alfaparf Milano Style Stories Glossy Pomade Wax

Vyjádřete svůj osobitý styl a vytvořte kreativní účes na míru, ať už preferujete klasiku, léžernost nebo styl a la Pompadour, stylingové produkty od italské značky Alfaparf Milano umožňují snadnou aplikaci, výdrž a individualitu. Tvarující vosková pomáda Alfaparf Milano Style Stories Glossy Pomade Wax (CZ tady, SK tu) se silnou fixací umožňuje kreativní styling vlasů, udržuje účes pod kontrolou až na 24 hodin, dodává vlasům texturu, flexibilitu a extrémní lesk. Šetrné složení obsahuje extrakt ze semen moringy olejodárné a komplex fixačních látek, které zajišťují celodenní výdrž účesu, udržují vlasy hydratované, chrání je před volnými radikály a zároveň chrání keratin uvnitř vlasového vlákna.

A jak nám tato vosková pomáda vyhovovala? Je ideální pro kratší vlasy (pánové si ji zamilují – je tak jednoduché ji použít a vypadá skvěle!), nicméně oceníte ji i když toužíte dodat dlouhým vlasům lesk na jednotlivé pramínky nebo uhlazení elegantního účesu.

Alfaparf Milano Style Stories Twisted Curls Curl Cream

Do třetice je naším favoritem z této řady jemný krém pro vlnité a kudrnaté vlasy Alfaparf Milano Style Stories Twisted Curls Curl Cream (CZ tady, SK tu) se střední fixací, podporuje a zvýrazňuje přirozený tvar vlnitých či kudrnatých vlasů, dokonale odděluje jednotlivé prameny a eliminuje krepatění vlasů. Šetrné složení obsahuje extrakt ze semen moringy olejodárné a přísady, které zvyšují objem, chrání vlasy před vlhkostí, volnými radikály a zároveň chrání keratin uvnitř vlasového vlákna. 

Perfektní pro kudrnaté a vlnité vlasy – stejně jako ostatní produkty v této řadě má nádherně lehkou texturu a vlasy neslepuje ani nezatěžuje. Vlnám dodá definici a přirozený lesk. Perfektní pro každodenní styling, který vám zabere pouhých pár minut!

You May Also Like

Leave a Reply