SEARCH

4 kroky ke krásným vlasům s Revlon Be Fabulous

4 kroky ke krásným vlasům s Revlon Be Fabulous

Trápí vás suché poškozené vlasy bez života? V tom případě pro vás mám skvělou novinku – Revlon Be Fabulous Hair Recovery (SK TADY)! 

Tento 4-krokový systém pro poškozené vlasy otevře vlasové vlákno, do vlasů dodá potřebné živiny a ty poté ve vlasu opět uzamkne. Vlasy jsou po použití krásně lesklé, hebké a vypadají opět skvěle. 

Samozřejmě jsem pro vás řadu vyzkoušela – recenzi najdete na našem blogu. Dodejte také vlasům potřebnou výživu před létem, po dlouhých týdnech doma si to jistě zaslouží.  

Co je systém Revlon Be Fabulous Hair Recovery?

Revlon Be Fabulous Hair Recovery je 4-fázového systému komplexní a velmi intenzivní péče o suché a poškozené vlasy. Tento jedinečný 4-krokový systém pečuje hloubkově o vlasové vlákno a to na všech jeho úrovních. Vlasové vlákno se v prvním kroku otevře, v druhém do něj dodá chybějící živiny, třetí krok se postará o opětovné uzavření vlasového vlákna a ve čtvrtém kroku vlasy dostanou dávku hedvábného změkčení a sametové jemnosti.

  • STEP 1 Open Cuticle Shampoo – otevírá vlasové vlákno pro lepší absorpci nutrientů v následujících krocích
  • STEP 2 Keratin Mask – vyživující maska pro intezivní regeneraci vlasů
  • STEP 3 Cuticle Sealer Shampoo – uzavírá vlasové vlákno
  • STEP 4 Keratin Conditioner – dodává hebkost a jemnost

Recenze Revlon Be Fabulous Hair Recovery

Vlasy mám suché a poslední dobou i poškozené od častého používání žehličky na vlasy. Jsou prostě trochu unavené a bez života a potřebovaly vzpruhu. Proto jsem vybrala k vyzkoušení právě naši novinku na poškozené vlasy od značky Revlon.

Koncept systému Hair Recovery je skvělý a opravdu pracuje do hloubky vlasového vlákna. Oproti jiným šamponům a kondicionérům, které často vlasové vlákno obalí, a to poté vypadá na krátkou dobu hladší a zacelené, vlasové vlákno ošetří zevnitř. Efekt je potom dlouhotrvající, a přestože tato péče není nejlevnější (je nutné pracovat se všemi 4 kroky), tak se vyplatí. Vlasy budou vypadat skvěle dlouhodobě!

A jak mi produkty vyhovovaly? Myslela jsem, že 4 kroky místo tradičních 2 (šampon + kondicionér) budou až moc, ale opak je pravdou. V rutině mytí vlasů si ani neuvědomíte, že používáte 2 produkty navíc – hlavně proto, že výsledek je vidět již po pár použití, a to vás motivuje používat systém poctivě a pravidelně. Produkty mají lehkou nasládlou vůni, vlasy vůbec nezatěžují a opravdu je skvěle, a především viditelně vyživí. Vlasy mám po několika týdnech používání hladší, méně roztřepené a na dotyk výrazně hladší a jemnější.

Celou řadu najdete TADY (SK TADY).

You May Also Like

Leave a Reply