SEARCH

Provoňte svůj domov vanilkou, růží nebo jehličím!

Provoňte svůj domov vanilkou, růží nebo jehličím!

Letošní vánoce jsme se rozhodli vás pořádně rozmazlit. Naservírovali jsme vám vánoční inspiraci krok za krokem a dnes pro vás máme další novinku, která vám vykouzlí tu pravou vánoční pohodu ve vašem domově! Na e-shopu teď najdete kolekci nádherných vonných svíček a difuzérů Arôme a to za bezkonkurenčně nízké ceny (již od 55 Kč!).

Mezi moje nejoblíbenější vůně (které nám zpříjemňují čas v kanceláři i doma) patří například:

Arôme Woody Vanilla & Berries Difuser: bytový difuzér s jemnou vůní vanilky a lesních plodů, který je zabalen v pěkné dárkové krabičce a sám difuzér je ve velké 100 ml skleničce se sadou přírodních rákosových tyčinek (SK zde)

Arôme Sandalwood & Rose Candle: luxusní svíčka ve skle z kvalitního vosku se santalovým dřevem a růží, je balená v dárkové krabičce (SK zde)

Arôme Verbena & Patchouli Difusermalý bytový difuzér s jemnou vůní bylin verbeny a pačuli, set obsahuje 30ml nádobku a sadu přírodních rákosových tyčinek sloužících jako difuzér (SK zde)

Arôme Sea Salt Candlemalá 120 g svíčka, která na vás dýchne vůní mořských dálek, vzpomínkami na léto a pocity pohody, pouze 59 Kč! (SK zde)

Kterou si vyberete vy?

You May Also Like

Leave a Reply