SEARCH

Alžběta testuje: Který Tangle Teezer je ten pravý?

Alžběta testuje: Který Tangle Teezer je ten pravý?

Víte vy co? Mám pro vás přiznání. Od té doby, co jsem vyzkoušela Tangle Teezer, tak na vlasy nepoužívám nic jiného! Všechny ostatní kartáče na vlasy šly z okna (čtěte: kamarádkám, rodině a dalším zájemcům) a vyměnila jsem je za kompletní sestavu vlasového systému Tangle Teezer. Ano, Tangle Teezer není jen ten jeden super známý kartáč na vlasy, který si lehce spletete s kartáčem na vyčesávání chlupů vaší kočky čí psa (taky se mi to už povedlo). Tangle Teezer nabízí kolekci 9 různých typů revolučních kartáčů a každý je vhodný k jinému použití. Dnes bych Vám ráda představila svoje favority a nastínila vám, který kartáč je tedy vhodný k čemu. A všechny samozřejmě najdete na našich stránkách.

Na rozčesání: WET DETANGLER

  • Tento kartáč je nejlepší k rozčesávání mokrých vlasů. Má 325 ohebných hrotů, které mokré vlasy pěkně rozčešou a nepolámou je. Ideální je použít ho na našamponované a poté i na vlasy s kondicionérem, čímž pomůžete rovnoměrné distribuci produktu po celé délce.

Na rozčesání: THE ORIGINAL NEBO THICK & CURLY

  • Na rozčesávání suchých vlasů je perfektní The Original (a pokud máte vlasy kudrnaté, tak Thick & Curly). Tento kartáč má dvě řady bodlin, jedny bodliny jsou kratší, druhé delší. Ty delší vlasy šetrně rozčesají, ty kratší je uhladí.

Na rozčesání: COMPACT STYLER

  • Můj nejoblíbenější Tangle Teezer je určite Compact Styler = nejen, že je velmi praktický (je to v podstatě zmenšenina kartáče The Original s ochranným krytem, který zabrání poškození bodlin v kabelce), ale je to také typ Tangle Teezeru, na kterém se často vydovádí různí designéři. Compact Styler najdete s designem Star Wars, Hello Kitty, ale třeba i v nádherném odstínu Rose Gold!

Na rozčesání: SALON ELITE

  • Salon Elite je verze kartáče The Original určená speciálně pro použití v kadeřnických salonech. Je o trochu větší a lépe se s ním rozčesávají vlasy druhým, než sami sobě.

Foukaná: SMOOTHING TOOL

  • Když už máte vlasy rozčesané, tak vyzkoušejte Smoothing Tool – kartáč vhodný k narovnávání vlasů bez žehličky, pouze s fénem na vlasy. Vlasy nepoškodí a díky inovativnímu systému průduchů pomáhá vzduchu z fénu proudit tak, aby vlasy co nejvíce uhladil, narovnal a nespálil.

Foukaná: ROUND TOOL

  • Naopak, pokud máte radši vyfoukané vlasy s objemem a do vln, tak doporučuji můj oblíbený Round Tool. Stejně tak, jako Smoothing Tool, tento kartáč má inteligentní systém cirkulace vzduchu a navíc dokáže vlasy nadzvednut od kořínků a pěkně nadýchat!

Styling: THE ULTIMATE

  • A jsme u stylingu! The Ultimate kartáč má naprosto jiné bodlinky než kartáče na rozčesávání a foukanou. Bodlinky má velmi jemné a ostré = tím docílí toho, že chytne i ty nejjemnější vlásky a umožní tak naprosto uhlazený, dokonalý styling. Krásně se s ním sčesávají vlasy do culíků a drdolů a samozřejmě bez lámání, poškození a tahání.

Styling: BACK-COMBING BRUSH

  • Jak již můžete očekávát, kolekce stylingu nemůže být kompletní bež tupírovacího hřebenu. Narozdíl od stadardního tupírovacího hřebenu s ním nenaděláte takové škody – díky strategickému umístění bodlin vlasy stlačí a nepotrhá je. Vlasy se potom dají snadněji rozčesat a nejsou tak poškozené.

Všechny Tangle Teezer kartáče najdete TADY na Bezvavlasy.cz a TADY na Bezvavlasy.sk.

Tak který je ten váš?

You May Also Like

Leave a Reply